Imprezy i przyjęcia okazjonalne

Restauracja Karpielówka zaprasza Państwa do współpracy w zakresie profesjonalnej obsługi cateringowej wszelakiego typu imprez:

Imprezy plenerowe i integracyjne, biesiady staropolskie, spotkania świąteczne i okolicznościowe, wesela, komunie, chrzciny.

Przygotowanie każdej imprezy poprzedza wnikliwa analiza potrzeb i życzeń klienta. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji wszystkich chcących smacznie zjeść, mile spędzić czas i dać się zaskoczyć atrakcyjnością cenową! 🙂

WESELA w Karpielówce

Baw się do białego rana w Restauracji Karpielówka

Niepowtarzalny góralski wystrój naszej restauracji, doskonała kuchnia staropolska i profesjonalna obsługa sprawią, że najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej pozostanie niezapomniany przez Nią oraz Jej Najbliższych.

Proponujemy zorganizowanie tradycyjnego przyjęcia weselnego przy stołach do 70 osób lub nowoczesnego w formie stołu szwedzkiego nawet dla 100 osób.

Zapewniamy:

– 4 klimatyzowane sale na dwóch poziomach

– menu dostosowane do życzeń Pary Młodej

– potrawy przygotowane tuż przed weselem, ze świeżych produktów najwyższej jakości

– zgodny z życzeniami wystrój sali i stołów

– oprawę muzyczną w wykonaniu zespołu góralskiego lub profesjonalnego didżeja

– dodatkowe atrakcje na życzenie

Serdecznie zapraszamy do organizowania przyjęc weselnych w Restauracji Karpielówka 🙂

Przyjęcie komunijne

Góralska restauracja w Warszawie https://karpielowka.com.pl

PRZYJĘCIA KONSOLACYJNE

Restauracja Karpielówka to idealne miejsce na zwieńczenie uroczystości pogrzebowej. Wieloletnie doświadczenie w organizacji tych wymagających przyjęć sprawi, że ostatnie pożegnanie upłynie w spokojnej atmosferze i będzie zgodne z Państwa oczekiwaniami. W naszej ofercie znajdą Państwo różne opcje poczęstunku. Ceny konsolacji już od 25 złotych od osoby. OFERTĘ ustalamy indywidualnie, dopasowując ją do budżetu Organizatora.