CATERING

Specjalizujemy się w organizacji bankietów, konferencji, szkoleń i imprez na świeżym powietrzu. Przygotowujemy menu zarówno tradycyjne, regionalne potrawy Polskie, jak i kuchnie z całego świata. Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości produktów.

Restauracja KARPIELÓWKA gwarantuje niezawodną obsługę, piękną aranżację stołu i menu dostosowane do oczekiwań Klienta. W zależności od potrzeb, oferuje bufet zimny, gorący, przerwy kawowe z obsługą kelnerską. Specjalizuje się również w organizacji pikników na świeżym powietrzu z ogniskiem i grillem.

Przygotowujemy oferty cateringowe, dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Przy sporządzaniu oferty pomagamy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów. Pomożemy  wybrać menu, które będzie najbardziej pasować do charakteru imprezy.

Rozumiejąc jakość jako spełnienie oczekiwań naszych klientów, KARPIELÓWKA działa zgodnie z zasadami systemów zarządzania jakością, które zostały przyjęte i obowiązują we wszystkich działach i na wszystkich stanowiskach. Nasze podejście do jakości i bezpieczeństwa produktów spożywczych zostało udokumentowane w naszej księdze HACCP. Zapewniamy, że produkty dostarczane przez KARPIELÓWKĘ spełniają wszystkie wymagania i oczekiwania aktualnych i przyszłych Klientów.

Restauracja KARPIELÓWKA oprócz jakości i bezpieczeństwa produktów spożywczych zapewni rozkosze aromatów i podniebienia w specjalnie przygotowanym menu zgodnie z uwzględnieniem indywidualnych życzeń. Jesteśmy elastyczni w indywidualnym negocjowaniu cen oraz przygotowaniu specjalnego menu dla większej ilości Klientów.

Góralska restauracja w Warszawie https://karpielowka.com.pl
Góralska restauracja w Warszawie https://karpielowka.com.pl