Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. 

Restauracji „Karpielówka" specjalnie przedstawiać nie trzeba. Większość ursynowian bez kłopotu wskaże lokal w stylu góralskim u zbiegu ulic Dereniowej i Indiry Gandhi. Po roku swojej działalności „Karpielówka" zaskarbiła sobie szacunek oraz uznanie nawet wśród najwybredniejszych smakoszy kuchni staropolskiej. Nic dziwnego bo można tu zjeść obficie i smacznie, a niezapomnianych wrażeń dostarcza oryginalny wystrój góralski i muzyka z tamtych stron.

Każdy kto choć raz zawitał do „Karpielówki" na pewno się zgodzi, że profesjonalizm w obsłudze klienta jest tu widoczny już od progu. Szybka i miła obsługa sprawia, że konsument czuje się tu doceniony, a różnorodność potraw może zaspokoić każde gusta smakowe. Także ceny serwowanych dań nie spowodują szoku, bo w „Karpielówce" wcale nie jest drogo!

Ponadto zawsze można tu miło spędzić czas, gdyż w każdym tygodniu w dolnej części lokalu goszczą kapele góralskie z muzyką „na żywo". „Karpielówka" pokazała się z jak najlepszej strony przy organizacji imprez okolicznościowych, wesel, komunii, bankietów, a także cateringów powierzonych restauracji przez znane i renomowane warszawskie firmy.

Każdy klient, który już kilkakrotnie odwiedził restaurację otrzymał dziesięcioprocentową kartę rabatową. I to nie koniec, gdyż już niebawem na stałych gości będą czekały kolejne promocje z rabatem 20 % na wszystkie dania od godziny 22 w poszczególnych dniach.

Restaurację „Karpielówka" można bez wahania polecić wszystkim, którzy jeszcze nie mieli przyjemności do niej zawitać.

Właściciele lokalu zawsze gwarantują wszystkim raj doznań estetycznych i wyjątkowych uniesień smakowych, a dla podniebienia połechtanego wybornym jadłem, mają także wykwintne trunki i napoje, na czele z miodem pitnym z beczki długo dojrzewającym w chłodach piwnic.

Serdecznie polecamy życząc smacznego.             (Red)

Obok prezentujemy przepis na typowo góralską przekąskę według przepisu szefa kuchni restauracji „Karpielówka" Grzegorza Gontarskiego.


język: en  
Copyright © 2012-2018 Karpielówka. Wszelkie prawa zastrzeżone.