Nasze atuty

• Dlaczego jesteśmy wyjątkowi i
co nas wyróżnia od innych?

Restauracja Karpielówka mieszcząca się na Ursunowie zaprasza Państwa w swoje gościnne progi na dania kuchni góralskiej, polskiej i staropolskiej.

W oryginalnym góralskim wystroju mogą Państwo skosztować takich przysmaków, jak kaczka Karpielówka, góralska kwaśnica, golonka zapiekana z cebulką, placek po zbójnicku czy wariacje na temat oscypka.

W naszej restauracji organizujemy również niezapomniane wesela z zabawą do białego rana oraz rodzinne imprezy czy niepowtarzalne firmowe bankiety i spotkania integracyjne.

Zapewniamy też serwis cateringowy szkoleń, konferencji, bankietów i imprez na świeżym powietrzu. Specjalizujemy się również w organizacji pikników na świeżym powietrzu z ogniskiem i grillem,

JADŁO

Restauracja Karpielówka, która mieści się w sercu Ursynowa, serdecznie zaprasza rodziców z dziećmi na obiad. W pięknym góralskim klimacie maluchy będą mogły zjeść swoje ulubione dania ze specjalnego menu dla dzieci. Najmłodszym zapewnione są bezpieczne foteliki do karmienia, a starszym maluszkom – kolorowanki i kredki, dzięki którym nie będą się nudzić, czekając na dania. Atrakcją  jest też duże akwarium z rybkami, które cieszy wielu maluchów odwiedzających Karpielówkę.

WNĘTRZA

W Karpielówce czworonogi są mile widziane o wszystkich porach roku i mogą przebywać w każdej z sal. Personel podaje pupilom kocyk, wodę, a jeśli trzeba nawet jakieś smakołyki. Oczywiście pies musi być na smyczy i nie może być agresywny. Zapraszamy serdecznie 🙂

Z dolnych sal jest również osobne wyjście na ogródek, zapewniające Gościom kameralną zabawę, wyłącznie we własnym gronie.

Można także wynająć całą restaurację na zorganizowanie wesela lub dużej imprezy biznesowej. W zależności od życzeń Młodej Pary proponujemy wesele tradycyjne lub nowoczesne (szwedzki stół) – do 130 osób.

MIŁOŚĆ DO CZWORONOGÓW