Karta win

WINO DOMOWE (butelka 75cl)

Pinot Noir - 59 zł

Wino wytrawne o intensywnym czerwono rubinowym kolorze. Charakteryzuje się, bogatym i harmonijnym owocowym smakiem podkreślanym przez długotrwały posmak.

Pinot Grigio - 59 zł

Białe półwytrawne wino. Posiada słomkowy kolor z wyraźnym zielonkawym odcieniem. Świeże i orzeźwiające z wyczuwalnym owocowym aromatem.W smaku delikatne z bardzo przyjemnym posmakiem.

WINO DOMOWE (kieliszek 10cl)

Pinot Noir - 10 zł

Wino wytrawne o intensywnym czerwono – rubinowym kolorze. Charakteryzuje się, bogatym i harmonijnym owocowym smakiem podkreślanym przez długotrwały posmak.

Feteasca Reagala - 10 zł

Białe wytrawne wino o kolorze słomkowym. W zapachu wyczuwalne aromaty pół kwiatowychI świeżo skoszonego siana. Delikatny i przyjemny smak oraz jedwabisty posmak.

WINO BIAŁE (butelka 75cl)

Pascani Muskat - 74 zł

Białe półsłodkie wino uprawianych winogron w południowej części Mołdawii. Wyróżnia się aromatem kwiatów akacji i słodkim smakiem miodu. Idealne do lekkich deserów.

Pascani Riesling - 89 zł

Półwytrawny Riesling posiada  bardzo dobrą równowagę między intensywnością owoców, słodyczy a kwasowością. Eksploduje owocami brzoskwini, słodkich jabłek oraz nutą kwiatów dających letnią świeżość. Doskonały w połączeniu z daniami rybnymi.

WINO MUSUJĄCE (butelka 75cl)

Cava Brut - 99 zł

Prosecco - 99 zł

D.O.C. Prosecco
Lekkie wino, o mniejszej ilości „bąbelków” niż Spumante oraz lekko słodsze od win Brut. Kolor słomkowy-cytrynowy.

WINO CZERWONE (butelka 75cl)

Pascani Cabernet Sauvignon - 69 zł

Czerwone półwytrawne wino o niezwykłym zapachu i aromacie czarnej porzeczki i żurawiny. W smaku owocowe, aksamitne i delikatnie agresywne z bardzo lekką, dobrze zbalansowaną kwasowością.

Cabernet Sauvignon Barrique - 89 zł

Dojrzałe wytrawne wino czerwone. Bukiet jest bogaty, przepełniony owocami granatu wiśni i przyprawami z lekkim dodatkiem wanilii. Charakteryzuje się subtelnym długotrwałym posmakiem.
Dojrzewało przez 12 miesięcy w beczkach typu slawońskiego. Szczepy: 45% Merlot, 55% Cabernet Sauvignon.

Primitivo Salento Cicella - 109 zł

Czerwone wytrawne wino, wyprodukowane metodą Ripasso.
Aromat nadają czerwone, suszone jagody i wiśnie z nutą rozmarynu. Wino zrównoważone, ziemiste na podniebieniu, gładkie z dojrzałymi taninami, nutami wanilii i dębu francuskiego.

Valpolicella Ripasso - 149 zł

Czerwone wino wytrawne, które zostało stworzone z dojarzłych winogron o intensywnym i niezwykłym smaku zebranych na plantacjach w południowej Mołdawii.
Dojrzewało około 24 miesięcy w bęczkach z dębu francuskiego i amerykańskiego. Wyróżnia się złożonością i finezją. Dominuje aromat i smak wiśni oraz czarnej porzeczki. Doprawione niuansami wanilii i orzechów kreują wyjątkowy efekt, który nadal się poprawia poprzez przedłużone dojrzewanie w butelce.
Zaleca się otworzyć na min. 20 minut przed spożyciem.